Beyaz Kıl Kese

Beyaz Kıl Kese

Beyaz Kıl Kese

Beyaz Kıl Kese Hamam seti kampanyaları ve ayrıcalıkları ile sizlerle.

%100 Doğal Keçi Kılı Kese

Keçı kılından üretilmiştir. Derinlemesine temizlik ve yenilenme sağlar. Düzenli kullanımı cildi yeniler ve sağlıklı tutar.

Tel: +90 543 511 0808

Stok kodu: bk001 Kategoriler: , Etiketler: ,
  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Beyaz Kıl Kese

Keçi kılından yapılan kıl kesemiz  yüzde yüz doğaldır. Tamamen el işçiliği ile yapılır. sıcak ve nemli ortamlara dayanıklıdır.   Cilt gözeneklerini açar ,cilt üstündeki ölü deriyi alır. Bunun için kişiye özel kullanımdır. Hamam ve benzeri yerlere giderken götürülmesi gereken bir üründür. Kıl kese için : kıl kese fiyatları keçi kılı hamam kesesi, toptan kıl kese fiyatı  vb  bütün sorularınızı mail veya telefon yoluyla çekinmeden sorabilirsiniz.

Tel: +90 543 511 0808

%100 Doğal Keçi Kılı Kese

Keçı kılından üretilmiştir. Derinlemesine temizlik ve yenilenme sağlar. Düzenli kullanımı cildi yeniler ve sağlıklı tutar.

Keçi Kılı Banyo Kesesi tamamen keçi kıllarından renklendirme işlemi uygulanmadan ve herhangi bir katkı maddesi eklenmeden üretilmiştir. İplik haline getirilen keçi kılları dokunarak elde edilir. Ciltteki gözeneklerin açılmasını, cildin yenilenmesini, cilt yüzeyindeki ölü derinin atılmasını ve alttaki taze derinin ortaya çıkmasını sağlar.

Nasıl Kullanılır ?

  • Öncelikle kesenin kirlenmiş veya işlevini yitirmiş ölü deri tabakasından kurtulmak için kullanıldığını unutmamamız gerekir. Kesenin işlevini tam olarak yerine getirebilmek için kullanım sırasında kesinlikle sabun kullanılmamalıdır. Sabun vb. temizlik malzemeleri ile kullanıldığında kese kaygan hale gelerek ölü cildi atma işlevini yapamayacaktır. Dolayısıyla kese kullanılırken duru su kullanmak yeterlidir.
  • Kesenizi ilk kullanımdan önce bol sıcak su ve sabun ile yıkayınız.
  • Banyo kullanımında dayanılabilecek en yüksek sıcaklıktaki su ile duş alınmalı, daha sonra vücudun 1-2 dakika dinlenmesi beklenerek keselenme aşamasına geçilmelidir. Hamam, sauna, spa gibi terleme yoluyla keselenme işlemi yapılırken ise iyice terledikten sonra keselenme yapılmalıdır.
  • Elinizin parmaklarını kesenin içinde hafifçe açarak ve düz bir şekilde tutarak hafif yatay hareketler ile vücudunuza sürtünüz.
  • Keselenme işleminden sonra kesenin sıyırdığı deri tabakası iyice temizlenerek durulanmalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Beyaz Kıl Kese” için yorum yapan ilk kişi siz olun