İkinci sınıf Kıl Kese Tellak

İkinci sınıf Kıl Kese Tellak

İkinci sınıf hamam tellak kıl kesesi

Hamam kesesi olarak da bilinen ürünümüz tellakların kullandığı bir üründür. Keçi kılından dokunmuş olan 2. sınıf tellak tipi kıl keseler hamam seti ayrıcalığı ile sunulur.

sivas kıl kese,tokat kıl kese,kıl kese,tellak kıl kese

Tel: +90 543 511 0808

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

İkinci sınıf hamam tellak kıl kesesi

Hamam kesesi olarakta bilinen ürünümüz tellakların kullandığı bir üründür. Isı nem gibi ortamlarda ble yıpranma göstermez. Cilt gözeneklerini açar , ciltte yağlanmayı önler cilt üstündeki ölü deriyi alır. Bunun için kişiye özel kullanımdır. Hamam ve benzeri yerlere giderken götürülmesi gereken bir üründür. Hamam kesesi için : hamam kesesi, birinci sınıf tellak kesesi fiyatları hamam kesesi toptan fiyat hamam kesesi nasıl yapılır vb bütün sorularınızı mail veya telefon yoluyla çekinmeden sorabilirsiniz.

Tel: +90 543 511 0808

Türkiyenin bazı köylerinde hala yetiştirilen keçilerin kıllarının eğrilmesi ile el tezgahlarında dokunup hazır hale getirilen ürün.Osmanlıdan bu yana Türk hamamlarında kullanılmış , kese masajı yapan Tellakların kullandığı profesyonel bir üründür.Hamam ortamlarında yüksek nem ve sıcaklık oranlarına maruz kaldığı halde ürün kesinlikle yıpranma göstermemektedir.Vücuttaki ölü deriyi sökme yanında yapılan araştırmalar sonucunda keçi ılından üretilen bu ürünün masaj sırasında vücuttaki statik elektiriği giderdiği ve bedende hem ölü derinin atılmasına hemde terapisel faydaları olduğu Rusyada yapılan araştırmalarda tespit edilmiştir.Bu ürün ile hamam ve benzeri kaplıcalara giden müşterilerimiz hijyen acısından kese masajı yaptırcak ise bu ürünü yanında götürürek bazı hamamlarda  her müşteirye kullanılan kese ile masaj olmak zorunda kalmaz ve bakteri , mantar gibi cilt hastalıklardan korunmuş olup kendi özel ürünü ile hijyen bir şekilde bu ürün ile  hizmet alabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“İkinci sınıf Kıl Kese Tellak” için yorum yapan ilk kişi siz olun