tellak hamam kesesi

Tellak hamam kesesi

tellak hamam kesesi

Tellak hamam kesesi

Tellak hamam kesesi toptan satın almak ve detaylı bilgilendirme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tellak hamam keseleri özel olarak üretilmektedir ve tüm Türkiye’ye servis edilmektedir. Tellak hamam kesesi faydaları ve daha fazla bilgilendirme için devam edebilirsiniz. Ya da hemen hızlı destek ve bilgilendirme için bizlere whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tellak hamam keseleri kıl keseler ile yapılan bir kese türüdür. Bu keselerin en çok kullanım alanları ve karşılaşılan yerleri hamamlar olduğu için tellak hamam keseleri olarak bilinmektedir.

Ülkemizde tellak keseleri sık ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Hem sağlık açısından hemde temizlenme açısından vazgeçilmez bir yeri bulunur. Keseler vücut temizliği yapılırken alternatifsiz bir şekilde temizleme yapar. Genel olarak vücut yüzeninin en üst katında var olan ince deri bu keseler yardımı ile temizlenmektedir. Bu deri dışarıdan gelen tozları ve terlemeniz durumunda ilk terin çıktığı yerlerdir. Keseleme işlemi esnasında bu ilk deri kısmı tamamen temizlenmektedir.

Tellak hamam kesesi faydaları

Kesenin cilt üzerindeki bu ince deriyi temizlemesi dolayısı ile vücut ilk tepki olarak hemen bir nefes alır. Nefes alır çünkü oksijen artık daha rahat cildinize temas edebilir duruma gelir. Bilindiği üzere özellikle gençleşme ve selülit gibi çeşitli amaçlar için cilde oksijen verilmektedir.  Kıl keseler ile hiç bir başka dışarıdan almanız gereken bir oksijen vb. ihtiyacı kalmamaktadır.

Tellak hamam kesesi aynı zamanda tüm kılcal damarları tetiklemektedir. Öncelikle cildinize gelen oksijen bu kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırır. Bu kan akışının hızlanması tellak hamam kesesi kullanan kişilerin zayıflamasına katkı sağlar. Yağ yakımını sağlayan oksijen aynı zamanda selülit oluşmasına karşı da son derece etkilidir. Cildinizin beslenmesini ve bu sayede doldun ve genç görünümü sağlar.

Tellak kesesi

Tellak hamam kesesi uygulandığı bölgede bir masaj etkisi de yaratır. Bu sayede varis oluşumunu  engeller var olan varislerin rahatlamasını ve hızla iyileşmesini de sağlamaktadır.

Unutmayınız ki, kese kullanmak sadece kültürümüzden bizlere aktarılan bir gelenek değildir. Elbetteki geçmişten günümüze büyük bir miras olarak bizlere gelmiştir. Ancak sağlıklı yaşamak ve daha kaliteli bir hayat için vazgeçilmez bir yer tutar. Cildinize kese yapmak tüm gözenekleri temizler ve arındırır. Terlemeyi engelleyen ve daha yaşlı görünümlü cilt sebebi olan tüm ölü deriyi temizler.  Kan dolaşımını hızlandırır ve sağlıklı bir kalp ile yaşarsınız. Bu sebeple birlikte tansiyonu düzene koyar.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir